סתימה בביוב – סתימה בשירותים

כל מי שחי בעולם המערבי כבר לא מכיר מציאות אחרת. יש לו חדר שירותים מסודר בבית והוא פטור מכל העיסוק שמקובל היה בשנים עברו – והם עדיין קיימים באזורים פרימיטיביים – של טיפול ידני בביוב. אך הבעיה מתחילה בכל זאת כאשר מערכת הביוב נתקלת בבעיה. המים אינם יורדים כראוי או גרוע מכך – עולים על גדותיהם. במקרים מן הסוג הזה נדרשת התערבות מידית על מנת שהבעיה לא תחריף כטבעה של בעיה מהסוג הזה…

סתימה בשירותים – מה עושים?

סתימה בשירותים זה לא משהו שאנחנו מקבלים עליה התרעה מראש. היא מופיעה על פי רוב בהפתעה גמורה ומותירה אותנו חסרי אונים מול בעיה היגיינית וטכנית לא פשוטה כלל. חשוב לדעת מה לעשות במקרים מן הסוג הזה על מנת לפתור את הבעיה במהירות. חשוב לזכור בעיה בשירותים שאינה מטופלת, אינה חולפת מאליה. היא רק תחריף ותהפוך לבעיה גרועה עוד יותר.

 

עזרה ראשונה לשירותים

ישנם חומרים אשר מומלץ מאוד שהם יהיו בכל בית ‘על כל צרה שלא תבוא’. כמו לדוגמא תרופות לשיכוך כאבים או לחילופין תרסיס נגד מקקים. בין המוצרים לעזרה ראשונה חשוב מאוד להחזיק גם חומר המיועד לצורך טיפול בסתימה הנוצרת בשירותים.

למעשה על מדפי הסופר קיימים שלל חומרים אשר אלו מציעים את הפתרון ‘המושלם’ ‘המלא’ ‘הייחודי’ לטיפול בסתימה בשירותים. אך האמת היא שלא כל חומר הוא אכן כזה שיענה על הדרישות וחלקם הם חומרים מסוכנים מאוד לשימוש ביתי. עובדות אלו מחייבות אותנו לחפש ולמצוא פתרון יעיל לבעיה שלא תהיה אגרסיבית מידי ופוגעת בבריאותם של בני הבית.

סתימה בביוב, סתימה בשירותים

ביוקלין– נעים להכיר!

ביוקלין הינו מוצר ביולוגי אשר מבוסס על בקטריות ועל אנזימים והוא מטפל באופן יסודי במערכת הביוב. הוא מיועד לצורך הסרת סתימות וכן הוא מסייע ופותר את הבעיה של ריחות רעים העולים ממערכת הניקוז.

למעשה ביוקלין אינו מיועד אך ורק לשימוש ביתי. הוא מציע מענה לכל מקום. הוא יעיל מאוד לבתי עסק, לתעשייה ולמעשה לכל מבנה אנושי.

ביוקלין – מוצר ידידותי ויעיל להפליא – מומלץ לכל בית!

שימו 🤍,

המלאי של המוצרים באתר מוגבל

אל תשכחו להשלים את הרכישה!