נוזל לפתיחת סתימות – פותח סתימות

סתימות יכולות להגיח להן ברגע פתאומי, כזה שאנו לא מצפים לו בכלל, ולמרבה הצער רבים מאתנו פשוט לא בטוחים מהי הדרך הראויה ביותר למען התמודדות עם המצב. במאמר הזה אנו מתכוונים לסקור את הדרכים הפופולאריות ביותר לפתיחת סתימות, ונסביר לכם מה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות בכדי לטפל בסתימה שצצה לה.

פירוט נוסף:
  • שחרור הסתימה עם חומרים כימיים – חשוב לנו להדגיש שמדובר בפתרון הגרוע מכל, שכן החומרים הכימיים אשר כה נפוצים לשחרור סתימות טומנים בחובם לא מעט חסרונות. הם מזיקים לאדם, לסביבה ואף לצנרת. התגובה הכימית שנוצרת כתוצאה מהשימוש בחומרים מעין אלו, עלולה להביא לכדי ניפוח ועיקום צורת צנרת הביוב, מה שעלול לסבך אתכם עם לא מעט נזקים שיגזלו מכם כסף רב.
  • ביובית – שימוש בביובית עלול להביא לכדי עיוות בצנרת, וזאת בשל הלחץ האדיר שמופעל. מה גם שהביובית לא מסירה שומן באופן יעיל, ועליכם לשים לב שאם אתם שואפים להימנע ממצב של סתימות באופן מוחלט, הפתרון הזה פשוט לא יהיה מספיק יעיל בשבילכם.
  • היעזרות באינסטלטור – לרוב אינסטלטורים נוטים לעשות שימוש בספיראלה או חומרים כימיים אשר לא מסוגלים להסיר את השומנים באופן יעיל, מה שאמנם מסייע בפתרון בעיית הסתימה, אך לזמן קצר בלבד. ניתן לומר שברוב המוחלט של המקרים הסתימה חוזרת על עצמה תוך זמן קצר, וכך שוב חוזר הניגון.
  • הנוזל האקולוגי של ביוקלין – מדובר פה בפתרון הטוב ביותר, שכן הביוקלין מגיע כאבקה יבשה (אורך חיי מדף ארוכים!!), מערבבים את האבקה בתוספת של מים פושרים מהברז, מכאן הבקטריות “נכנסות” לעבודה ומכפילות את עצמן כל 30 דקות!! כמובן שהמוצר בטיחותי לאדם לסביבה ולצנרת הביוב. כך ,שאם אתם יכולים לשכוח מכל הסתימות שהטרידו אתכם עד עתה ולהיות בטוחים שבעזרת הנוזל האקולוגי של ביוקלין ההתמודדות שלכם עם סתימות תראה אחרת לחלוטין.

הנוזל היעיל של ביוקלין

כפי שהבנתם מן הכתוב לעיל, הפתרון הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות בו שימוש הוא הנוזל היעיל של ביוקלין. אין לנו ספק שכבר מהפעם הראשונה שתעשו שימוש בנוזל הזה, תבינו שזה פשוט הפתרון היעיל ביותר שהייתם יכולים לחשוב עליו, ולא תחשבו יותר על הפתרונות האחרים והלא יעילים ששקלתם לעשות בהם שימוש.

נוזל לפתיחת סתימות, פותח סתימות

שימו 🤍,

המלאי של המוצרים באתר מוגבל

אל תשכחו להשלים את הרכישה!