חברת “ביוקלין” פיתחה מוצרים מעולים ואקולוגיים המטפלים בבעיית ריח רע מהמזגן והצטברות של עובש וחיידקים.התעלמות מהבעיה מסכנת את הבריאות שלך!אל תדחה את הטיפול במזגן שלך כי ככל שתתעקב בפתרון הבעיה כך הבעיה תחריף ויהייה קשה יותר לטפל בה. אתה מוזמן להציץ באתר שלנו ולראות מי אנחנו ולמה כדאי לך להשתמש במוצרים שלנו.

מזגן נקי צורך פחות חשמל

מזגן נקי הוא מזגן יעיל אשר מבצע את הפעולות הנדרשות ממנו בקלות. כמו כן הוא גם חוסך לך בהוצאות החשמל. מזגן מלוכלך אשר אינו נמצא בטיפול תקופתי יתקשה מאוד לבצע את הפעולות פשוטות הנדרשות מכל מזגן וכך יצרוך הרבה מאוד חשמל. לא חבל? מזגן נקי ומטופל עובד בצורה טובה וחסכונית יותר. לכן אם המזגן שלך מדיף ריח לא נעים כדאי כי תקדים לטפל בבעיה ובכך גם תשמור על הבריאות שלך ושל הסובבים אותך וגם תחסוך בהוצאות החשמל.

ריח רע מהמזגן

המוצרים שלנו

בחברת “ביוקליןפתרונות אקולוגיים” פיתחנו מוצרים טובים ואיכותיים היכולים לסייע לך בניקיון ושמירה על המזגן שלך במצב טוב, חסכוני ויעיל. כל מוצר שתזמין אצלנו מגיע עם הוראות הפעלה מדויקות ומפורטות כך שאין לך מה לדאוג. תוכל למצוא אצלנו פתרונות ניקוי למזגנים ישנים בני שנתיים ומעלה הזקוקים לחומרים קשוחים שנכנסים יותר לעומק המזגן וכמו כן תוכל להנות ממוצר המשלים את הטיפול ומבצע טיפול עדין ויסודי. תוכל להציץ באתר שלנו ולראות את המוצרים במו עיניך.